Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Galaxy Buds+

Karşınızda Galaxy Buds+.

Zengin tizler ve derin baslarla AKG ses kalitesi sunan 2 yönlü hoparlörler, yüksek netlikte telefon görüşmeleri için uyum sağlayan 3 mikrofonlu sistem ve uzun saatler yeten piliyle seçkin bir dinleme deneyimi sağlayan kablosuz kulaklığımız.

Dinleme deneyiminiz için yeniden tasarlandı

Karşınızda Galaxy Buds+.

Zengin tizler ve derin baslarla AKG ses kalitesi sunan 2 yönlü hoparlörler, yüksek netlikte telefon görüşmeleri için uyum sağlayan 3 mikrofonlu sistem ve uzun saatler yeten piliyle seçkin bir dinleme deneyimi sağlayan kablosuz kulaklığımız.

Yalnızca müzikten oluşan bir dünya

Sesler, Galaxy Buds+’ın yeni 2 Yönlü Dinamik Hoparlör sistemi ve güçlendirilmiş sürücüsüyle çok daha zengin ve doğal. Güçlü baslar ve net tizlerle, müzik her yerde yanınızda.

Kendi sesinizi rahatça duyun

Sesinizi yakalayan ve arka plan gürültüsünden koruyan yenilikçi 2 dış mikrofonla benzersiz, yüksek netlikte konuşma deneyiminin keyfini çıkarın.

Sesinizi dışarıdaki gürültüden arındırarak rahatça duyurun

Galaxy Buds+’ın 3 mikrofonlu sistemi, sesinizi dikkat dağıtıcı gürültülerin üzerinden duyurmanızı sağlar ve görüşme sırasındaki çevresel sesleri engeller.

Yüksek Ses Kalitesi

AKG’nin sağladığı dengeli ve zengin seslerle, müziğin ve videoların en küçük detaylarını bile yakalayın. Podcast’ler, sesli kitaplar ve telefon konuşmalarında stüdyo kalitesindeki saf ve doğal seslerin keyfini çıkarın.

Müziğe güç verin

Uzun saatler yeten pil gücü sayesinde rahatça müzik dinleyin. Tek bir şarjla 11 saate kadar kesintisiz müzik dinleyin ve Galaxy Buds+ şarj kutusuyla müzik keyfinizi 22 saate kadar uzatın.

* Galaxy Buds+ 11 saat’e kadar, Şarj kutusuyla 22 saat’e kadar.

Hızlı şarjla yola devam edin

Şarj süresi 3 dakika. Çalma süresi1 yaklaşık 1 saat’e kadar.

Kablosuz kulaklık, kablosuz şarj

Pillerinizi Qi uyumlu herhangi bir kablosuz şarj cihazıyla şarj edin veya doğrudan uyumlu Galaxy telefonunuzdan güç paylaşımı yapın.

Şarj etmeniz gerektiğini önceden fark edin

Ne zaman şarj etmeniz gerektiğini anlamak için kulaklıklarda ve şarj kutusunda kalan pil ömrünü akıllı telefonunuzdan kontrol edin.

Zengin renklerle baş döndürün

Galaxy Buds+’ın ince ve kompakt yapısı, pek çok farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Ergonomik yapısıyla kulağınıza konforlu bir şekilde yerleşir ve bu sayede ne müzik ne de hareket özgürlüğünden vazgeçersiniz.

Yalnızca duymak istediklerinizi duyun

Etrafınızda olup bitenin farkında olmak ve bağlantıda kalmak için dış dünyanın ne kadarını duyacağınıza siz karar verin. Kulaklığınızı çıkarmadan etrafınızdakilerle etkileşim sağlamak için Ortam Sesi Seviyesini açmanız yeterli.

Kontrol etmek için dokunmanız yeterli

Şarkı listenizi kontrol etmek, aramalara cevap vermek ve sesi ayarlamak için kulaklığınıza dokunmanız yeterli. Cep telefonunuzdan uzaktayken dahi daha fazla kontrol sağlamak için dokunma komutlarını kişilleştirebilirsiniz.

Tek adımda kolay bağlantı

Galaxy Buds+’ınızı tek bir kolay adımla Samsung Cloud hesabınızdaki uyumlu cihazlarla eşleştirin. Bluetooth bağlantısıyla telefonunuzdan tabletinize ve diğer Samsung cihazlarınıza geçiş yapabilirsiniz.