Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Galaxy Fit

Dizaynı ve modern özellikleri ile akıllı bileklik klasmanında bir adım öne çıkan Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, teknolojik yapısı ve konfor sunan nitelikleri ile tüketicileri cezbediyor. Galaxy Fit modelleri, donanımı ve verimli performansıyla gözdeniz olacak. Mesainiz süresince, seyahatte veya sporda; nerede olursanız olun günün her vaktinde rahatça kullanabileceğiniz ürün, hayatınızı çok kolaylaştıran akıllı cihazlardan biri olacak. Galaxy Fit'i şık tasarımı sayesinde görüntüsü nedeniyle de  tercih etmek isteyeceksiniz. Galaxy Fit fiyatları, cihazın işlevselliğine kıyasla son derece avantajlı!

Dizaynı ve modern özellikleri ile akıllı bileklik klasmanında bir adım öne çıkan Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, teknolojik yapısı ve konfor sunan nitelikleri ile tüketicileri cezbediyor. Galaxy Fit modelleri, donanımı ve verimli performansıyla gözdeniz olacak. Mesainiz süresince, seyahatte veya sporda; nerede olursanız olun günün her vaktinde rahatça kullanabileceğiniz ürün, hayatınızı çok kolaylaştıran akıllı cihazlardan biri olacak. Galaxy Fit’i şık tasarımı sayesinde görüntüsü nedeniyle de  tercih etmek isteyeceksiniz. Galaxy Fit fiyatları, cihazın işlevselliğine kıyasla son derece avantajlı!

Galaxy Fit Serisinin Avantajları

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan Galaxy Fit modelleri ile günlük işlerinizi gerçekleştirebilir, hatırlatmalar ayarlayabilir, etkin biçimde NFC yani kablosuz iletişim teknolojisi kullanabilirsiniz. Ayrıca yüzme, bisiklet sürme ve koşma gibi sportif faaliyetlerinizi de eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Galaxy Fit serisi bileklikler ile uyku düzeninizin ve kalp ritminizin takibini de yapmanız mümkün. Bu yeni nesil akıllı bileklikler üzerinde hava durumu, alarm ve takvim gibi bilgilere de erişim sağlayabilirsiniz. Anlayacağınız, ihtiyacınız olan tüm bilgiler yanınızda olacak!

Bilekliğin suya dirençli olması, havuz veya denizde de kullanım olanağı sunuyor. 5 ATM suya kadar su geçirmez oluşu ile bilekliğinizi suyun altında da sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Galaxy Fit’te yer alan 0.95 inç ekran, 120 x 240 inç çözünürlük sunuyor. Galaxy Fit e ise 0.74 inç ekranı ve 61 x 128 inç ekranı ile göz kamaştırıyor. 282 PPI piksel yoğunluğuna sahip Galaxy Fit, Amoled ekran teknolojisinden besleniyor. Renkli ekranlı ürünün dokunmatik olması da sizi rahat ettirecek.

Realtime OS cihaz işletim sisteminden güç alan Galaxy Fit’te titreşim ve Türkçe dil desteği de bulunuyor. Böylece uygulamaları daha kolay biçimde kullanabilirsiniz.

Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Yok
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal