Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Galaxy Tab A (2016) ve S Pen

Galaxy Tab A, daha da fazla S Pen kullanımı sağlar, dolayısıyla yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Boyamak, yazmak, çizmek, tercüme etmek, GIF animasyonları oluşturmak ve PDF dosyalarını açmak ve üzerlerine not almak için kalemi çıkarmanız yeterli.

Hepsini bir araya getirin

Galaxy Tab A, daha da fazla S Pen kullanımı sağlar, dolayısıyla yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Boyamak, yazmak, çizmek, tercüme etmek, GIF animasyonları oluşturmak ve PDF dosyalarını açmak ve üzerlerine not almak için kalemi çıkarmanız yeterli.

Görüşünüzü genişletin

Duyularınıza gerçek anlamda kendinizi kaptırma deneyimi yaşayın. Daha da geniş 10,1 inç WUXGA ekranıyla dergi ve gazeteler dahil en sevdiğiniz içerikleri çok rahat bir şekilde izleyebilir ve okuyabilirsiniz.

En iyi zamanlarınızı tekrar tekrar yaşayın

Değerli anları en ince ayrıntılarına kadar yakalamak. 8MP AF f/1.9 arka kamerasıyla düşük ışıkta hızlı çekim yapın veya isteğe bağlı HDR ve Pro Mode seçenekleriyle yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Çocuklar için yaratıcı bir tuval

Çocuk Modu 4.0, çocuklara güvenli bir ortamda pek çok yaratıcı içerik sağlamak için LEGO® ile ortaklık kurdu. Çocuk Modu ana sayfasından sola kaydırarak çok geniş bir video ve oyun koleksiyonunu gezebilirsiniz.

Çocuklar için dijital oyun alanı

Daha geniş çizim tahtaları ve gelişmiş ses efektleri içeren Çocuk Modu 4.0, çocuğunuzun yaratıcı yanını serbest bırakacak şekilde optimize edildi. Ayrıca, uygulamaları kilitleyip, kullanım sürelerini belirlemenizi sağlayarak gönül rahatlığı yaşamanızı sağlıyor.

Her zaman elinizin altında

Artık çağrı ve SNS uyarılarının doğrudan cep telefonunuzdan tabletinize aktarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Dahası, anında yanıt vermek ve Kontrol Paneli modunda gelen bildirimleri takip etmek için Hızlı Yanıt özelliğini kullanabiliyorsunuz.

TV ve tablet birleşiyor

İzleme perspektifinizi bir anda değiştirin. Kablo karmaşasıyla uğraşmadan istediğiniz içerikleri TV’niz ve tabletiniz arasında paylaştırmak ve hangisinde istiyorsanız onda izlemek için Wi-Fi Direct ile bağlantı kurmanız yeterli.

Çok yönlü izleme

En sevdiğiniz multimedya içerikleri izlemek üzere tabletinizi dik tutmak için idealdir; hafif, katlanır manyetik kitap kapağı, en iyi izleme deneyimi için pek çok açıda kullanıma uygundur.

Her açıdan tamamen büyüleyici

Elinizde harika görünen ve hissettiren şık ve modern tasarımıyla dokunması zevklidir ve minimalist tasarımı her açıdan büyüleyici bir güzelliktedir.