Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Galaxy Tab S4

Birçok açıdan kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getirmeyi amaçlayan Samsung Galaxy Tab S4 SM-T830 64GB 10.5" Tablet özellikleri farklı başlıklar altında inceleniyor. Galaxy Tab S4 serisi içerisinde yer alan cihaz, Android işletim sisteminin Android 8.x (Oreo) versiyonunu kullanıyor. İşletim sistemini, bünyesinde barındırdığı RAM ve işlemciyle sorunsuz bir performans yaratacak şekilde entegre eden cihaz, yazılım güncellemelerini de kaçırmıyor. Android'e gelen tüm güncellemeleri otomatik veya manuel şekilde yükleyebildiğiniz tabletiniz uygulamalarınızı en güncel sürümleriyle kullanmanıza imkân tanıyor.

Birçok açıdan kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getirmeyi amaçlayan Samsung Galaxy Tab S4 SM-T830 64GB 10.5″ Tablet özellikleri farklı başlıklar altında inceleniyor. Galaxy Tab S4 serisi içerisinde yer alan cihaz, Android işletim sisteminin Android 8.x (Oreo) versiyonunu kullanıyor. İşletim sistemini, bünyesinde barındırdığı RAM ve işlemciyle sorunsuz bir performans yaratacak şekilde entegre eden cihaz, yazılım güncellemelerini de kaçırmıyor. Android’e gelen tüm güncellemeleri otomatik veya manuel şekilde yükleyebildiğiniz tabletiniz uygulamalarınızı en güncel sürümleriyle kullanmanıza imkân tanıyor.

Tabletler sürdürülebilir yüksek performansın en önemli olduğu cihazlardan biri. Donanım ve yazılım açısından gerek telefon gerekse bilgisayarlardan farklı olmaları söz konusu ürünlerde tercih edilen işlemci ve RAM’in işletim sistemi gereksinimleriyle uyumlu olması kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik önemli yaklaşımlardan biri olarak kabul ediliyor. Cihazın performans potansiyelinden düşük bir bileşen kullanılması kullanımı oldukça olumsuz etkiliyor. Öte yandan ürünün kapasitesini zorlayacak bileşenler tercih edilmesiyse aşırı ısınma, kasma ve donma gibi sorunlara neden olabiliyor, bu da kullanım ömrünü bir hayli kısaltıyor. Fakat Samsung Galaxy Tab S4 SM-T830 64GB 10.5″ Tablet modelleri ideal bileşen yapısı sayesinde böyle sorunlarla karşılaşmanıza izin vermiyor.

Yüksek İşlemci Kapasitesi ve Donanımlı RAM Bellek

Bünyesinde 8 çekirdekli işlemciye yer veren cihaz, üst seviyede performans sunmayı başarıyor. Tabletin sahip olduğu 8 çekirdeğin 4 tanesi 1.9 GHz, diğer dördüyse 2.35 GHz işlemci hızıyla dikkat çekiyor. 1.9 GHz temel frekans ve 2.35 GHz artırılmış frekansla çalışan ürün, aynı anda birden çok işlemi gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor. Örneğin oyun oynarken müzik dinleyebiliyor ya da birkaç farklı çalışma dosyasında eş zamanlı olarak çalışabiliyorsunuz. Bu da verimliliğinizi yukarı çektiği gibi zamandan tasarruf etmenizin de önünü açıyor. Nitekim aynı anda birden fazla işle ilgilenebilmek ya da çok sayıdaki ödevi aralarında geçiş yaparak tamamlamak çalışmalar arasında bağlantı kurabilme kabiliyetinize de önemli ölçüde katkı sağlıyor.

4 GB RAM belleğe (sistem belleği) sahip olan Samsung Galaxy Tab S4 SM-T830, yüksek işlemci performansıyla birlikte işlevsel ve verimli bir kullanıcı deneyimi ortaya koyuyor. Aynı anda farklı işlemleri gerçekleştirmenize destek olmanın yanı sıra arka planda çalışan uygulamaların cihazı yormasına da izin vermeyen 4 GB RAM, CPU’nun önbelleğe alınan verilere de en kısa sürede ulaşmasını kolaylaştırıyor. Sürdürülebilir kullanım potansiyeli açısından üretkenlik ve güvenilirlik vadeden cihaz, donanımının en temel özellikleri olan işlemci ve RAM kapasitesiyle teknik aksaklıkların yaratabileceği sorunları önlüyor.

Cihaz tüm bunlara ek olarak S pen desteği, RGB ışık sensörü, mesafe sensörü, jiroskop, jeomanyetik sensör (pusula), ivme ölçer, iris sensörü ve hall sensörü gibi çeşitli uygulamaları da kullanıcılarla paylaşıyor. Temel GPS özelliklerinin yanı sıra Beidou, GLONASS ve Galileo özelliklerine de sahip olan ürün, kablosuz bağlantılar yardımıyla size birçok farklı fonksiyonun kapılarını açıyor.

3G Yok
Ağırlık 482 gr
Arttırılabilir Hafıza 400 GB'a Kadar
Bluetooth Var
Boyutlar 249,3 x 164,3 x 7,1 mm
Dahili Hafıza 64 GB
Disk Kapasitesi 64 GB
Ekran Boyutu 10,5 inç
Ekran Modeli Super AMOLED
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Hafıza Kartı Tipi Micro SD
HDMI Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı Sekiz Çekirdekli İşlemci
İşlemci Markası Qualcomm
İşletim Sistemi Tabanı Android
İşletim Sistemi Android 8.1 (Oreo)
Kalem Uyumluluğu Evet
Kamera Çözünürlüğü 13 MP
Kamera Çift Kamera
Max Ekran Çözünürlüğü 2560 x 1600
Mobil Bağlantı Yok
Pil Gücü (mAh) 7300 mAh
Ram Kapasitesi 4 GB
Sim Kart Uyumu Hayır
Tablet İşlemci Snapdragon 835
Temel İşlemci Hızı 2,35 GHz
USB Tipi Type-C
Wi-Fi Var