Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

iPhone 12 Pro Max 256 GB

İkonik yenilik.

Tüm akıllı telefon çiplerine açık ara fark atan A14 Bionic. Loş ışıkta çekilen fotoğrafları ileri bir seviyeye taşıyan Pro kamera sistemi. Bu seviyeyi zirve noktasına çıkaran iPhone 12 Pro Max. Ve düşmelere karşı dört kat daha iyi performans sunan Ceramic Shield. Gelin, tüm yeniliklere birlikte göz atalım.

Renk Seçenekleri

İkonik yenilik.

Tüm akıllı telefon çiplerine açık ara fark atan A14 Bionic. Loş ışıkta çekilen fotoğrafları ileri bir seviyeye taşıyan Pro kamera sistemi. Bu seviyeyi zirve noktasına çıkaran iPhone 12 Pro Max. Ve düşmelere karşı dört kat daha iyi performans sunan Ceramic Shield. Gelin, tüm yeniliklere birlikte göz atalım.

Kırılmak yok, en sağlamı bu.

Tüm akıllı telefon camlarından daha sağlam bir materyal olan Ceramic Shield

Sudan sebeplerle keyfiniz kaçmasın.

Sektör lideri IP68 suya dayanıklılık derecesi

Dört dörtlük renkler.

Pasifik Mavisi, Altın, Gümüş ve Grafit

A14 Bionic

En yakın rakibi, kardeşi.

Tam anlamıyla atomik boyutlu gelişmiş bileşenlere sahip A14 Bionic sektördeki ilk 5 nanometre çip. Yüzde 40 daha fazla transistör harika bir pil ömrü için verimliliği artırırken aynı zamanda daha yüksek hız sağlıyor. Ve yeni ISP, yalnızca diğer telefonların değil, profesyonel film kameralarının bile yapamadığı Dolby Vision kayda olanak veriyor.

Diğer tüm akıllı telefon çiplerinden %50’ye kadar daha hızlı CPU ve GPU

LiDAR teknolojisi Mars yüzeyini tarıyor. Ve şimdi oturma odanızı da.

iPhone 12 Pro’daki LiDAR Tarayıcısı, ışığın nesnelerden yansıma hızını ölçerek içinde bulunduğunuz her ortamın derinlik haritasını oluşturabiliyor. Bu ultra hızlı ve hassas ölçümler sayesinde AR uygulamaları odanızı gerçek bir yağmur ormanına dönüştürebiliyor veya yeni alacağınız bir spor ayakkabının ayağınızda tam olarak nasıl duracağını gösterebiliyor. NASA, LiDAR teknolojisini Mars görevleri için geliştiriyor. Nanosaniyeler içinde oluşturulan derinlik haritaları.

Pro kamera sistemi

Gece modu için yeni bir gün.

Gece modu artık hem Geniş kamerada hem de Ultra Geniş kamerada. Üstelik şimdi loş ışıkta olağanüstü kareler yakalama konusunda hiç olmadığı kadar yetenekli. LiDAR özelliği Gece modunda portre fotoğrafları çekebilmeyi mümkün kılıyor. Yüzde 27 daha fazla ışık yakalayabilen Geniş kamera ise çok daha ayrıntılı ve daha net görüntüler elde etmenize olanak veriyor. İster gündüz ister gece.

 • ƒ/1.6 diyafram açıklığıyla ışığı %27 daha fazla yakalayabilen Geniş kamera
 • Tüm kenarlara kadar uzanan netlik için yeni 7 bileşenli Geniş lens
 • Saniyede 5.000 ayarlama yapan yeni OIS
 • Loş ışıkta 6 kata kadar daha hızlı otomatik netleme sağlayan LiDAR

12 Pro Max. Tüm kameralar maksimumda.

Daha büyük ekranlı iPhone, Pro kamera sistemini en üst düzeye çıkarıyor. Yüzde 47 daha büyük sensör ve daha büyük pikseller Geniş kameranın yakaladığı ışık miktarını çarpıcı biçimde artırıyor. Yeni OIS ise lens yerine sensörü stabilize ederek çekimlerinizin siz sabit kalamasanız bile çekimlerinizin düzgün görünmesini sağlıyor. Ve yeni 65 mm Telefoto kamera portrelerde süjenize daha da zoom yapabilmenize olanak veriyor.

 • Loş ışıkta %87 daha iyi fotoğraf kalitesi
 • 5 kat optik zoom aralığı
 • Daha büyük 1.7 μm piksel boyutu
 • Sensör bazlı yeni optik görüntü stabilizasyonu

Geceleri ışık saçan portreler.

Gece modunda portreler özelliğiyle Geniş kamera, karanlık ortamlardaki ışıklı binaları ve sokak lambalarını vurgulayan capcanlı renklere ve harika bir bokeh efektine sahip görüntüler elde etmenizi sağlıyor.

Küçücük tek bir ışık kaynağı bile LiDAR ve A14 Bionic çipin ön plandaki her şekli ve dokuyu işleyerek odanın tamamında gerçekçi renklerle sunmasına yetiyor.

Deep Fusiondüşük ila orta derecede ışıklı sahnelerde devreye giriyor. Neural Engine, farklı pozlamaları piksel piksel analiz ederek büyüteçteki, tendeki ve duvardaki her bir ayrıntıyı ortaya çıkarıyor.

Portre modu, modunu buldu.

iPhone 12 Pro’daki yapay öğrenme, süjeyi arka plandan ayırma konusunda şimdi daha da başarılı. Siz de ayrıca birçok düzenleme aracıyla arka plan fluluğunu ve yüzlerdeki ışığı ayarlayabiliyorsunuz.

Yapay zekanın kıvrak zekası.

Akıllı HDR 3 ışıklı alanları, gölgeleri ve konturları otomatik olarak iyileştiriyor. Gün ortasında çekilmiş bir karede bile süjenin yüzündeki ayrıntıları ve gölgeli alanlardaki farklı siyah tonlarını görebiliyorsunuz.

Akıllı HDR 3, gün batımı saatlerindeki büyüleyici detayların tamamını yakalıyor. Kayadaki dokuların hepsini ortaya çıkarırken gökyüzündeki incelikli mavi tonlarının tümünü aslına uygun bir şekilde yansıtıyor.

Akıllı HDR 3, beyaz dengesini ayarlayarak en küçük pırıltıdan en parlak ışıltıya kadar her şeyi ortaya çıkarıyor. Bu sayede, dalgalar kıyıya vurup dağılırken bile köpükler biçimini koruyor.

Akıllı HDR 3, yapay öğrenme teknolojisinden yararlanarak yüzlerin yanı sıra ortamları da tanıyabiliyor. Böylece gökyüzündeki pürüzü artırmadan topraktaki çatlakları ve tepedeki engebeleri gözler önüne serebiliyor.

iPhone 12 Pro Max ile çekildi.

2,5 kat optik zoom özelliğine sahip 65 mm Telefoto kamera, süjeniz yanı başınızda olmasa da tüm ayrıntıları yakından görmenize olanak veriyor.

Daha büyük pikseller sayesinde Geniş kamera, sadece ortamdaki ışığı kullanarak çekim yaptığınızda bile fotoğrafınızın tamamında küçük desenleri, ince dokuları ve harika ayrıntıları öne çıkarabiliyor.

Renkler hemen hemen her ışık altında göz kamaştırıcı biçimde gerçekçi. Kıyafetteki yarı saydam kırmızılarda ve arkadaki restoranın doygun neon tonlarında olduğu gibi.

Apple ProRAW. Üst düzey bir kontrol düzeyi.

ProRAW, Apple görüntü kanalı verilerinin yanı sıra tüm standart RAW bilgilerini de sunuyor. Böylece yerleşik olarak bulunan pürüz azaltma ve çok kareli pozlama ayarlarından yararlanarak düzenleme işlemlerinizde hızla ilerleme kaydedip renk ve beyaz dengesi ayarlarına daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz.

Dolby Vision kayıt

60 kat daha fazla renk. Kat kat muhteşem videolar.

Dolby Vision teknolojisiyle kayıt yapabilen ilk kamera

iPhone 12 Pro, gerçeğe çok daha yakın videolar için 8 bit kayıttan 10 bit HDR kayda geçerek 700 milyon renk yakalayabiliyor. Dahası, film stüdyolarının kullandığı Dolby Vision formatında kayıt yapabiliyor. Dilerseniz, Dolby Vision videolarda düzenleme yapıp aradaki farkı en ince ayrıntısına kadar AirPlay ile büyük ekranda bile görebiliyorsunuz.

Şimdi her gece film gecesi.

Geniş kameranın büyük sensörü, gölgelerde daha fazla ayrıntıyı öne çıkarıyor. Üstelik şimdi hareketli dramatik sahneler çekmek için bir tripod ile Gece modunda Hızlı Çekim video kaydı yapabiliyorsunuz. Çünkü bir video için ihtiyacınız olan en iyi ışık bazen yalnızca bir arabanın arka lambaları bile olabilir.

iPhone 12 Pro Max ile loş ışıkta %87 daha iyi video kalitesi

Daha ayrıntılı görüntüler için gelişmiş pürüz azaltma özelliğine sahip yeni ISP

TrueDepth kamera

Gece modunda selfie çekmek için hiçbir saat geç değil.

Gece modu şimdi ön kamerada da sizinle. Bu da demektir ki, loş ışıkta ortaya çıkan tüm harika ayrıntılar ve doğal renkler artık en sevdiğiniz süjenin üzerinde. Üstelik Deep Fusion, Akıllı HDR 3 ve Dolby Vision kayıt özellikleri de şimdi TrueDepth kamerada. Özetle, her türlü ışıkta harika görüneceksiniz.

Super Retina XDR ekran

Sonsuz bir piksel havuzu.

En parlak ekranımızı nasıl mı daha da parlak hale getirebiliriz? Daha da büyüterek. Düz kenarların yanı sıra esnek ve özel OLED teknolojimize ev sahipliği yapan bu yeni tasarım sayesinde ekranın olağanüstü renklerini, parlaklığını ve kontrastını en köşelere kadar ulaştırmayı başardık.

 • HDR fotoğraf ve videolar için 1.200 nite kadar maksimum parlaklık
 • Gerçek siyahlar ve parlak beyazlar için 2.000.000:1 kontrast oranı
 • 3,4 milyondan fazla pikselle 12 Pro Max, bir iPhone’da şimdiye kadarki en yüksek piksel sayısına sahip

MagSafe aksesuarları

Her şey yerine oturdu. Takın ve çıkın.

Kılıf, cüzdan veya her ikisini birden takın. (Merak etmeyin, koruyucu tasarımı sayesinde bu cüzdan kredi kartlarınız için son derece güvenli.)

Şak diye şarj edin.

Daha hızlı kablosuz şarj için mıknatıslar her seferinde mükemmel bir şekilde hizalanıyor.

Wireless

İndirme hızları vites artırdı.

2 Gbps’ye kadar LTE hızı sunan iPhone 12 Pro, her zamankinden daha hızlı bir şekilde büyük dosyalar indirebilmenizi, fotoğraflar yükleyebilmenizi ve yüksek kaliteli online videolar izleyebilmenizi sağlıyor.5 Üstelik 32 adede kadar LTE bandıyla tüm akıllı telefonları geride bırakarak dünyanın dört bir yanında bu yüksek hızları çok daha fazla yerde deneyimlemenize olanak tanıyor.

iOS 14

En iyisi. En kestirmesi.

iOS 14 istediğiniz her şeye dilediğiniz her an erişmenizi sağlayan kestirmelerle dolu.

Yerleşik gizlilik.

iPhone, bilgilerinizi koruyacak şekilde tasarlandı. Face ID verileri iPhone’unuzdan dışarı çıkmıyor, iCloud veya başka herhangi bir yerde asla yedeklenmiyor. Gönderdiğiniz tüm iMessage’lar şifreleniyor. iOS, indireceğiniz uygulamaların gizlilik şartlarını önceden görmenizi sağlıyor. Ve bu liste böyle uzayıp gidiyor.

Arttırılabilir Hafıza Yok
Bluetooth Var
Dahili Hafıza 256 GB
Dokunmatik Ekran Yok
Ekran Boyut Aralığı 6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu 6,7 inç
Ekran Tipi OLED
Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
Göz Taraması Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Kablosuz Şarj Var
Kamera Çözünürlüğü Aralığı 8 - 12,9 MP
Kamera Çözünürlüğü 12 MP + 12 MP + 12 MP
Ön (Selfie) Kamera Aralığı 8 - 13,9 MP
Ön (Selfie) Kamera 12 MP
Pil Gücü Aralığı 3500 - 3999 mAh
Pil Gücü 3687 mAh
Pil Türü Li-Ion
RAM Kapasitesi 6 GB RAM
Ses Kayıt Var
Video Kayıt Var
Video Oynatma Var
Yüz Tanıma Var