Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Markalarımız

Samsung

1969 yılında Suwon, Kore’de kurulduğundan bugüne Samsung Electronics, global bilgi teknolojileri lideri durumuna gelmiştir ve dünya genelinde 200’den fazla bağlı kuruluşu yönetmektedir.

Şirketin sundukları, akıllı telefonlar ve tabletler gibi ana mobil telekomünikasyon gereçlerini içermektedir. Samsung, dünyanın her yerindeki müşterileri için rahatlığı arttıran ve daha akılcı yaşam tarzını teşvik eden kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir.

Samsung, çığır açan yenilikleri ve değer yaratmayı sürekli olarak takip ederek, kendini global toplumu geliştirmeye adamıştır.

 

Philips

Royal Dutch Philips Electronics Ltd ve Shenzhen SED Industry Co, Ltd, Sang Fei Tüketici İletişim Co, Ltd bir ilk ortak girişim olarak Ltd Çin Elektronik Corporation (CEC) ve Sanda Grubu’nun temel iştiraklerinden biri olmuştur. Şu anda, Sang Fei güçlü Ar-Ge merkezi, modern üretim üssü, kapsamlı küresel pazarlama ağı ve verimli lojistik ve dağıtım sistemi entegre güçlü bir mobil iletişim kuruluştur. 33 milyon USD kayıtlı sermaye ile, ana iş cep telefonu ve dijital AV ürünleri içerir.

Shenzhen Hi-tech Endüstri Parkı’nın merkezi ile Sang Fei, modern tesis ve dünya lideri cep telefonu hatlarına sahiptir. Şimdiye kadar birikmiş çıkış, hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşteriler tarafından iyi tanınan on milyonlarca Philips cep telefonunu aşıyor.

 

 

Meizu

Meizu, Çin Zhuhai/Guangdong’da faaliyet gösteren tüketici elektroniği şirketidir. 2003 yılında Jack Wong tarafından kurulan Meizu, kurulduğu ilk yıllarda taşınabilir müzik çalar pazarına yönelik çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılından bu yana akıllı telefon pazarına odaklı çalışan Meizu, kısa sürede Çin’in beş büyük telefon üreticisi arasında yer alma başarısını gösterdi. Tasarıma ve teknolojiye getirdiği yenilikçi bakış açısıyla dikkat çeken Meizu akıllı telefonlar, Avrupa ve dünyada 30’dan fazla ülkede milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Meizu, 2015 yılında e-ticaret devi Alibaba’dan 590 milyon dolar yatırım almış ve yine aynı sene 20 milyon akıllı telefon satışı yapmayı başarmıştı.