Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Xiaomi Mi Tekli Led Ampul Beyaz ve Renkli

  • 16 milyon renk
  • Kolay renk sıcaklık ayarı
  • İstediğiniz zaman uzaktan kumanda
  • 11 yıl lamba ömrü

Işık rengi insanın duyularını etkiler, sinirleri uyarır ve çeşitli duygusal ve psikolojik etkiler üretir. Araştırmalar kırmızı rengin heyecan verici ve güçlü olduğunu göstermiştir; insanları benzer şekilde etkiler. Sakin sakin mavi tonlar rahatlatıcı, turuncu renk iştahı tetikliyor, siyah - barış getiriyor.

  • 16 milyon renk
  • Kolay renk sıcaklık ayarı
  • İstediğiniz zaman uzaktan kumanda
  • 11 yıl lamba ömrü

Işık rengi insanın duyularını etkiler, sinirleri uyarır ve çeşitli duygusal ve psikolojik etkiler üretir. Araştırmalar kırmızı rengin heyecan verici ve güçlü olduğunu göstermiştir; insanları benzer şekilde etkiler. Sakin sakin mavi tonlar rahatlatıcı, turuncu renk iştahı tetikliyor, siyah – barış getiriyor.

Özel renk, insan hayatının kalitesini de artırabilir. Lambanın belirli sıcaklık ve parlaklığı beyin aktivitesini etkileyebilir; zihinsel aktivite sırasında konsantre olmanıza veya sakinleşmenize, yorgunluğunuzu hafifletmenize ve uykunuzu geliştirmenize yardımcı olur.

Sıcak ışık: vücudunuzu ve zihninizi rahatlatın

Arkadaşlarınızla rahat bir ortam oluşturmak için, Yeelight Akıllı Ampulün sıcak tonlarını seçin; konuşmanız kesinlikle hoş, samimi ve neşeli olacaktır.

Akış modu: romantizm döngüsünde

Akış moduyla romantik bir atmosfer yaratın: renkler birbirinden düzgün şekilde akacaktır, böylece ruh eşinizi her seferinde ilk kez olduğu gibi izleyebilirsiniz.

Işığı her zaman, her yerde kontrol edin

Xiaomi Yeelight LED Akıllı Ampulü evinizin WiFi ağına ve Smart Home APP’ye bağlayabilirsiniz; Bu, ampul işleminizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden uzaktan kontrol etmenizi sağlayacaktır. Uyuyan bir çocuğun odasındaki ışığı ayarlayabilir, aydınlık modunu rahat bir kanepeden kalkmadan geçirebilir, odadan çıkmadan önce lambaların çalışıp çalışmadığını kontrol edebilir ve dönüşünüzde gevşemeyi ayarlayan yumuşak, sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kararlı dayanıklı ampul

Hayatınızın her gününe zengin renk yelpazesi kazandırmak için, uzun yıllar size hizmet edecek olan bu harika LED lamba Xiaomi Yeelight’ı yarattık. 600 lümen parlaklığı, klasik akkor lambalardakinden% 30 daha az ultra-düşük 9 W güç tüketimi ile sağlanır. Yeelight LED Akıllı Ampulün güzelliğinin ve huzurun tadını 11 yıldır çekebileceksiniz.

Sadece akıllı değil aynı zamanda dikkatli lamba

Kitap okumak, yoğun çalışmak, film izlemekten veya sadece rahatlamaktan hoşlanın ve Xiaomi Yeelight LED Akıllı Ampul vizyonunuzla ilgilenir.